PopisSAMOSTATNÝ/-Á ÚČETNÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: kompletní vedení účetnictví + daňové evidence
- Požadujeme: znalost práce na PC, znalost účetního programu Pohoda výhodou, pečlivost, samostatnost,
- Nabízíme: stravenky, školení, práci v příjemném prostředí, vzdálený přístup (práce z domu; povinná prac doba v kanceláři 9 - 15 hod)
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: hajkova@esof.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěČechova 1100/20, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-10-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

ESOF, spol. s r.o.
  • ESOF, spol. s r.o.
  • Kontakt : Markéta Hájková
  • Telefon : +420 495 511 130
  • E-mail : hajkova@esof.cz
  • Adresa : Čechova 1100/20, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

znalost

samostatnýá

domu

školení

práci

příjemném

prostředí

vzdálený

přístup