PopisNáplň práce:
uzavírání smluv se zahraničními partnery.

Požadujeme:
znalost německého, anglického a ruského jazyka.

Nabízíme:
odměny.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Vasyl Feyer:
- telefonicky v čase 9:00 - 12:00 hod. na čísle 775 410 932,
- osobně vždy v ÚT a ČT v čase 9:00 - 12:00 hod.v místě výkonu práce.

Místo výkonu práce: MOTALA STAV s.r.o., K Moštěnici č.p. 265/8a, Přerov VI-Újezdec.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMOTALA STAV s.r.o. - pracoviště Újezdec, K Moštěnici 265/8a, Přerov VI-Újezdec, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

MOTALA STAV s.r.o.
  • MOTALA STAV s.r.o.
  • Kontakt : Vasyl Feyer
  • Telefon : +420 775 410 932
  • E-mail : motalas@seznam.cz
  • Adresa : MOTALA STAV s.r.o. - pracoviště Újezdec, K Moštěnici 265/8a, Přerov VI-Újezdec, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

výkonu

čase

hod

přerov

2658a

moštěnici

sro

stav

motala

práce