PopisJsme rodinná stavební firma s více než 20letou tradicí zabývající se kompletní výstavbou průmyslových objektů, staveb občanské vybavenosti a rodinných domů.
Co Vás čeká: různorodá práce v zámečnické dílně (Tlumačov) i na stavbách
Co požadujeme: vyučení v oboru zámečník nebo jiném technicky zaměřeném oboru, praxi v oboru, manuální zručnost, vztah k řemeslu
Výhodou bude: základní orientace v technické dokumentaci, svářečský průkaz, ŘP sk. B
Nabízíme: práci převážně ve Zlínském kraji, odpovídající mzdové ohodnocení
Nástup možný ihned.
V případě zájmu o podrobnější informace nás kontaktujte. Rádi Vám ukážeme zázemí firmy a osobně se pobavíme o nabízené pozici.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNavláčil stavební firma, s.r.o. - Tlumačov, Jiráskova 904, 763 62 Tlumačov Mzda minimálně110 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T01:55:21

Společnost

Navláčil stavební firma, s.r.o.
  • Navláčil stavební firma, s.r.o.
  • Kontakt : Stanislav Hladký
  • Telefon : +420 724 750 793
  • E-mail : hladky@navlacil.cz
  • Adresa : Navláčil stavební firma, s.r.o. - Tlumačov, Jiráskova 904, 763 62 Tlumačov

Klíčová slova

oboru

rodinná

ohodnocení nástup

orientace

technické

dokumentaci

svářečský

průkaz

b nabízíme

práci