PopisSpolečnost OpeTech s.r.o., se sídlem ve Velešíně, se zaměřuje na komplexní dodávky v oblasti strojírenství. Hlavní výrobní program je zaměřen na CNC obrábění, laserové pálení a automatizaci průmyslové výroby.

V současné době hledáme do naší kusové výroby nového kolegu na pozici CNC seřizovače / operátora. Nabízíme práci na 1 směnu, flexibilní pracovní dobu, prostředí rodinné firmy.

CNC seřizovač / operátor

Požadujeme:

- znalosti základů soustruhového a frézovacího obrábění
- schopnost pracovat s moderními nástroji pro řezání a měření
- znalost CAD/CAM – není nutnou podmínkou
- samostatnost, rozhodnost a spolehlivost

Náplň práce:

- Seřizování a obsluha CNC strojů (soustruh, fréza HAAS)

Nabízíme:

- práci na 1 směnu, flexibilní pracovní dobu
- motivující finanční ohodnocení, prostředí rodinné firmy
- nástup možný ihned
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-10-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-01T11:19:55

Klíčová slova

cnc

směnu

prostředí

rodinné

flexibilní

pracovní

dobu motivující

nástroji

dobu

možný