PopisKontakt: Kuchařová Eva, tel.: 353 831 308, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Požadujeme:
"Vzdělání - SŠ ukončené maturitní zkouškou + praxe v gastronomii
"Praxe v oboru na pozici šéfkuchaře nebo vedoucího obsluhy výhodou
"Orientace v základních ekonomických otázkách
"Schopnost řídit kolektiv zaměstnanců
"Samostatné uživatelské schopnosti v práci s PC - MS Office
"Přístup orientovaný na zákazníka a výsledek, profesionální vystupování
"Iniciativní a rozhodné jednání, dobré organizační schopnosti, samostatnost a flexibilita, bezúhonnost
"Schopnost komunikovat v německém jazyce a znalost dalších jazyků (ruský a anglický) výhodou.
"Znalost hotelových prodejních pokladních systémů výhodou (Lauryn)
Náplň práce:
"Vedení a motivace týmu stravování
"Zajištění plynulého chodu všech stravovacích středisek, služby manažera on duty
"Zodpovědnost za finanční výsledky F&B oddělení a za kvalitu poskytovaných služeb
"Dohled nad dodržováním stanovených standardů
"Sestavování menu a jeho kalkulace
"Poskytování proaktivního zákaznického servisu, vyřizování případných stížností
"Podílení se na tvorbě plánu nákladů stravovacího úseku
"Příprava gastronomických akcí
"Pravidelná příprava reportů o výsledcích činnosti, účast na poradách
"Odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb
Nabízíme:
"Samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici
"Školení a možnost osobního rozvoje
"Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
"Přátelské pracovní prostředí
"Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, výhodné výměnné rekreace, zaměstnanecké stravování, možnost výhodného ubytování, výroční zaměstnanecké odměny, příspěvky na dovolenou a Vánoce, příspěvky pro školní akce dětí zaměstnance, výhodné vstupenky do Aquacentra.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěLéčebné lázně Jáchymov a. s. - 000, T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-30T03:22:08

Společnost

Léčebné lázně Jáchymov a. s.
  • Léčebné lázně Jáchymov a. s.
  • Kontakt : Eva Kuchařová
  • Telefon : +420 353 831 308,702 153 251
  • E-mail : nabor@laznejachymov.cz
  • Adresa : Léčebné lázně Jáchymov a. s. - 000, T. G. Masaryka 415, 362 51 Jáchymov

Klíčová slova

pracovní

možnost

zaměstnanecké

schopnosti

příspěvky

poskytovaných

kvalitu

výhodné

výsledcích

reportů