PopisKontakt: Psohlavcová Jonáková Eva, tel.: 737 545 721, e-mail: divadlo.letadlo@seznam.cz
(po 29.8.2019 z důvodu dovolené)
Pracovní doba: 7,30 - 16,00 hod
Náplň práce: Vyřizování a nabízení představení oblíbeného dětského divadla především do mateřských škol telefonicky a přes e-mail. Vedení evidence objednávek.
Požadujeme: příjemné vystupování, komunikační schopnosti, práce na PC (Word, Excel, internet), výborný pravopis. Odměny až cca 25.000Kč hrubého/měsíc, podle počtu domluvených představení.

Po zaškolení možnost práce z domova.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMořičov 13, 363 01 Ostrov nad Ohří Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-08-21T01:57:49

Společnost

Josef Psohlavec
  • Josef Psohlavec
  • Kontakt : Eva Psohlavcová Jonáková
  • Telefon : +420 737 545 721
  • E-mail : divadlo.letadlo@seznam.cz
  • Adresa : Mořičov 13, 363 01 Ostrov nad Ohří

Klíčová slova

práce

odměny

vystupování

komunikační

schopnosti

word

excel

internet

výborný

pravopis