PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Voštice č.p. 931, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha mycí linky nákladních vozidel
- výdej/příjem náhradních dílů
- vedení skladu, inventury
- drobné servisní/údržbové práce na nákladních vozidlech
POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- pečlivost, flexibilita
- výhodou vyučení v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů, není nutností
NABÍZÍME:
- možnost vzdělávat se
- možnost prodloužení PP na neurčito
- zaměstnanecké výhody: cafeterie, obědy, odměny za věrnost firmě, za životní jubilea, závodní stravování, výuka jazyků, zvýhodněný nákup vozu, sick day, free day, příspěvek na penzijní připojištění
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěŠmídl Servis s.r.o. - provozovna Vysoké Mýto, Voštice, Voštice 931, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-10-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-02T02:24:39

Společnost

Šmídl Servis s.r.o.
  • Šmídl Servis s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Smisitelová
  • Telefon : +420 737 796 918
  • E-mail : marketa.smisitelova@smidl.cz
  • Adresa : Šmídl Servis s.r.o. - provozovna Vysoké Mýto, Voštice, Voštice 931, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Klíčová slova

možnost

nákladních

day

práce

vzdělávat

se

prodloužení

neurčito

zaměstnanecké

jubilea