PopisPRACOVIŠTĚ Pravčice - výrobní areál Wiegel Pravčice
- VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ proběhne na ÚP ČR - KoP v Kroměříži, 1. patro, místnost č. 119 (IPS) v pátek 18.10.2019 v 10:00 hod. Uchazeči - nutné přinést s sebou strukturovaný životopis.

- krátkodobé zaměstnání
- Náplň práce: navěšování materiálu určeného k pozinkování, vstupní kontrola materiálu, svěšování materiálu po pozinkování, čištění, třídění, balení materiálu, výstupní kontrola materiálu
- Požadavky: vzdělání nižší střední odborné, praxe v oboru výhodou - vhodné i pro absolventy, manuální zručnost, technické myšlení, pečlivost, zodpovědnost, zdravotní stav k výkonu práce
- PD Po-Pá 9:00-17:00
- kontakt osobně na pracovišti po telefonickém kontaktu (kontakt telefonicky Po-Pá, 9:00 - 17:00 hod., p. Sestak tel.: 797 868 219) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: office@neocrafts.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNEO CRAFTS s. r. o. - výrobní závod Pravčice, Pravčice, 768 24 Hulín Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-02T02:24:39

Společnost

NEO CRAFTS s. r. o.
  • NEO CRAFTS s. r. o.
  • Kontakt : Alina Sestak
  • Telefon : +420 797 868 219
  • E-mail : office@neocrafts.cz
  • Adresa : NEO CRAFTS s. r. o. - výrobní závod Pravčice, Pravčice, 768 24 Hulín

Klíčová slova

materiálu

popá

hod

kontakt

kontrola

pozinkování

pracoviště

pečlivost

myšlení

technické