PopisŘIDIČ / ŘIDIČKA NÁKLADNÍHO VOZIDLA
- PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: rozvoz vajec v rámci celé republiky na pravidelných rozvozových trasách
- Požadujeme: profesní průkaz, řid.oprávnění skup.C, reprezentativní vystupování,
- Nabízíme: pěkný vozový park (nebudete se na vozidle střídat s kolegou), příspěvek na stravování, služ. mobil, pojistka zodpovědnosti zaměstnavatele, havarijní pojištění všech vozidel, zázemí stabilní společnosti, 13. plat, ošatné, 25 dní dovolené, volné víkendy
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Pozdílek Jan Mgr., tel.: 734 644 467, e-mail: pozdilek@vejcekosicky.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKosičky 127, 503 65 Kosičky Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-04T03:58:52

Společnost

Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách, s.r.o.
  • Podnik pro výrobu vajec v Kosičkách, s.r.o.
  • Kontakt : Jan Pozdílek
  • Telefon : +420 734 644 467
  • E-mail : pozdilek@vejcekosicky.cz
  • Adresa : Kosičky 127, 503 65 Kosičky

Klíčová slova

řidič

ošatné

služ

mobil

pojistka

zodpovědnosti

zaměstnavatele

havarijní

pojištění

všech