PopisPrvní kontakt telefonicky nebo e- mailem.

Přijmeme skladníka do skladu náhradních dílů v Brně
Požadujeme
SŠ vzdělání, znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem výhodou, práce na PC (Word, Excel, Outlok), řidičský průkaz skupiny B, C, průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, komunikativnost, časová flexibilita, odpovídající pracovní nasazení, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost
Nástup možný ihned.
Nabízíme
Náborový příspěvek
Zaškolení, zvyšování kvalifikace, perspektivu stabilního zaměstnání, zajímavé finanční ohodnocení, mobilní telefon.
Náplň práce
Nákup a prodej náhradních dílů a příslušenství pro stavební stroje, komunikace se zákazníky, komunikace s dodavateli, zpracování poptávek a nabídek, vystavování dodacích listů - podkladů pro fakturaci, koordinace, sledování a kontrolování dodržování termínů dodání, kontrola přijatých faktur za zboží, nákup a vyskladnění prodaných strojů, dokompletace prodaných strojů, vyřizování reklamací, garancí, vkládání firemních informací do účetního programu PREMIER atd.

1 týden dovolené navíc, firemní akce, mobilní telefon

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVídeňská 264/120b, Přízřenice, 619 00 Brno 19 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-02T02:24:39

Společnost

AUSTRO Baumaschinen, s.r.o.
  • AUSTRO Baumaschinen, s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Zaděláková
  • Telefon : +420 724 255 991
  • E-mail : zadelakova@austrobaumaschinen.cz
  • Adresa : Vídeňská 264/120b, Přízřenice, 619 00 Brno 19

Klíčová slova

mobilní

komunikace

náhradních

dílů

prodaných

průkaz

strojů

kontakt

fakturaci

termínů