PopisMísto výkonu práce Pardubice - Ostřešany.
Pracovní pozice: Skladník
Požadujeme:
- slušné a příjemné vystupování
- spolehlivost a seriózní přístup k práci
Náplň práce: příprava a expedice akvaristického zboží
Zaměstnanecké výhody: Sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na stravování
Pracovní doba: PO-PÁ 7:00 - 15:30
Místo je vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJaroslav Macenauer,ing. - AKVARIUM - provozovna 002, Bláhova 312, Ostřešany, 530 02 Pardubice 2 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-02T02:24:39

Společnost

Jaroslav Macenauer,ing. - AKVARIUM
  • Jaroslav Macenauer,ing. - AKVARIUM
  • Kontakt : Petra Buchtelová
  • Telefon : +420 466 304 443
  • E-mail : petra.buchtelova@macenauer.cz
  • Adresa : Jaroslav Macenauer,ing. - AKVARIUM - provozovna 002, Bláhova 312, Ostřešany, 530 02 Pardubice 2

Klíčová slova

práce

místo

zbožízaměstnanecké

kontakt

absolventyprvní

vhodné

1530 místo

popá

doba

stravování pracovní