PopisMísto výkonu práce Pardubice.
Nástup dle dohody.
Platové ohodnocení: 20 000 - 25 000 Kč
Náplň práce:
" pomoc při výrobě reklamy ze samolepících fólií
" odstraňování stávající reklamy
Požadavky:
" znalost práce s plotrem výhodou
" pozitivní a aktivní přístup
" manuální zručnost, chuť učit se novým věcem
" fyzické předpoklady (práce uvnitř i venku, občasná práce ve výškách)
" trestní bezúhonnost, spolehlivost
" řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
" zázemí silné a stabilní společnosti
" čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" zaměstnanecké výhody a benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení motocyklů a obytných vozů za zvýhodněných podmínek
" řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
" přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
Zaměstnanecké výhody: - benefity - příspěvek na obědy, sportovní aktivity, vstupenky na koncerty, hokej, dostihy ZDARMA...
První kontakt telefonicky (8:30 - 16:00) nebo e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHůrka 1798, Bílé Předměstí, 530 12 Pardubice 12 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-10T03:04:51

Společnost

BARTH Reklamka a.s.
  • BARTH Reklamka a.s.
  • Kontakt : Personální oddělení
  • Telefon : +420 464 645 128
  • E-mail : job@autocentrum.cz
  • Adresa : Hůrka 1798, Bílé Předměstí, 530 12 Pardubice 12

Klíčová slova

práce

sportovní

výhody

benefity

příspěvek

aktivity

vstupenky

místo

zapůjčení

možnost