PopisOBCHODNÍ REFERENT / REFERENTKA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: zpracování zakázek na PC, objednávání zboží
- Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, perfektní znalost práce na PC - MS Excel, skladové účetnictví, znalost cizího jazyka a IS K2 výhodou
- Nabízíme: stravenky; zaškolení, služební telefon, bonusy
- V případě zájmu nám, prosím, zašlete životopis na e-mail: petr.vlk@jopeco.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJOPECO spol. s r.o. - pracoviště Praskačka - Krásnice, Praskačka - Krásnice, 503 26 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-04T03:58:52

Společnost

JOPECO spol. s r.o.
  • JOPECO spol. s r.o.
  • Kontakt : Petr Vlk
  • Telefon : +420 603 217 100
  • E-mail : petr.vlk@jopeco.cz
  • Adresa : JOPECO spol. s r.o. - pracoviště Praskačka - Krásnice, Praskačka - Krásnice, 503 26

Klíčová slova

znalost

práce

životopis

zašlete

zájmu

případě

bonusy

telefon

služební

excel