PopisŽivotopisy zasílat na e-mail: dpochopova@mapomedical.cz
Společnost MAPO Medical, součást skupiny MAPO Group, zaměřené na oblast zdravotnictví, investic a moderních technologií, aktuálně hledá podporu do týmu zákaznického servisu.
MAPO Medical je dynamická obchodní společnost, působící na trhu již od roku 2008, která se primárně zabývá prodejem a distribucí spotřebního materiálu a zdravotnických prostředků pro oblast zdravotnictví.
Hledáte stabilní zaměstnání, příjemné pracovní prostředí a pohodovou atmosféru? Baví Vás administrativa a zároveň komunikace?
Pak je naše nabídka určená přímo Vám!
Pracovník Back office
Co Vás čeká:
" Spolupráce s kolegy napříč společností (fakturace, sklady, obchodní tým, nákupní oddělení aj.)
" Spolupráce s klienty - zadávání objednávek do systému, sdělování termínů a zasílání dokumentů
" Podpora obchodních zástupců - zpracování požadavků v systému
" Práce v systému ESO09
" Příprava podkladů a dalších dokumentů
" Aktualizace dat v informačním systému
" Vyřizování a evidence reklamací
" Podpora nadřízeného
" Pracovní doba 7.00 - 15.30
" Nástup možný dle dohody
Od nového kolegy požadujeme:
" Dobrou znalost MS Office
" Komunikační a organizační schopnosti
" Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
" Týmovost a proklientský přístup
" Znalost informačního systému společnosti (ESO09) výhodou
" Znalost anglického jazyka výhodou
Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, týden dovolené navíc, zajištěný pitný režim, mobilní telefon, firemní akce, kvalitní káva na pracovišti, asistenční služba ELA, slevy u partnerů: O2, Škoda auto
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMAPO medical s.r.o.-Vl.Pecha, hala C, Vlastimila Pecha 2, Černovice, 627 00 Brno 27 Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-02T02:24:39

Společnost

MAPO medical s.r.o.
  • MAPO medical s.r.o.
  • Kontakt : Dita Pochopová
  • E-mail : dpochopova@mapomedical.cz
  • Adresa : MAPO medical s.r.o.-Vl.Pecha, hala C, Vlastimila Pecha 2, Černovice, 627 00 Brno 27

Klíčová slova

systému

kolegy

medical

oblast

obchodní

mapo

schopnosti quot zodpovědnost

organizační

office quot komunikační

znalost