PopisNáplň práce:
kompletní výroba sýrů (paření, pletení a balení) - jednoduché ruční práce

Požadavky:
ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
možnost úpravy pracovní doby; stravenky; životní pojištění; ubytování; týden dovolené navíc

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Jana Lidmilová:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@syrmex.cz;
- osobně na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: SYRMEX spol. s r.o., Osek nad Bečvou č.p. 411, 751 22 Osek nad Bečvou Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOsek nad Bečvou 411, 751 22 Osek nad Bečvou Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-02T02:24:39

Společnost

SYRMEX spol. s r.o.
  • SYRMEX spol. s r.o.
  • Kontakt : Jana Lidmilová
  • Telefon : +420 777 234 602
  • E-mail : info@syrmex.cz
  • Adresa : Osek nad Bečvou 411, 751 22 Osek nad Bečvou

Klíčová slova

výkonu

bečvou

náplň

infosyrmexcz

kontaktní

osoby

paní

jana

lidmilová

zasláním