PopisMísto výkonu práce: Děčínská 1611/45, Ústí nad Labem-Střekov.
Náplň práce: jedná se o lehkou manuální práci - kompletace součástek pro automobilový průmysl.
Požadujeme: dobrý zrak, pečlivost a manuální zručnost - jemná motorika., praxe výhodou.
nabízíme: mzdu 100 - 130,- Kč/hod., pracovní dobu R: 6.00-14.00 O: 14.00-22.00, pondělí-pátek.6,- Kč/ hod příplatek za odpolední směnu, stravenky v hodnotě 110,-/den, měsíční výkonnostní bonus, roční bonus.
Kontakt: hlásit se osobně PO-PÁ od 09:00 do 12:00 hod. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěDěčínská 1611/45, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně130 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

Schneider & Gemsa CZ s.r.o.
  • Schneider & Gemsa CZ s.r.o.
  • Kontakt : Petra Lanková
  • Telefon : +420 475 530 447
  • E-mail : p.lankova@sgcz.cz
  • Adresa : Děčínská 1611/45, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3

Klíčová slova

práce

hod

manuální

místo

hodnotě

dobu

pondělípátek6

příplatek

odpolední

směnu