Popismísto výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
Co budete dělat? Za co budete odpovědný?
obsluhovat automatické a poloautomatické stroje
pracovat v týmu
odpovídat za kvalitu výrobku
Co Vám můžeme nabídnout?
nástup možný IHNED
přehodnocení mzdy po zkušební době a každoročně navyšování odměny za práci
odměnu za stoprocentní docházku
nadstandardní příplatky za práci v noci a o víkendech
25 dnů dovolené
rozpis směn umožňuje si plánovat volný čas
příjemné a čisté pracovní prostředí
dlouhodobou jistotu pracovního místa
zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
pracoviště v Průmyslové zóně Louny se standardní městskou dopravou
Co od Vás očekáváme? Jaké znalosti hledáme?
mít chuť pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny: 2 dny volno,
2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční - takto opakující se cyklus)
střední odborné vzdělání (vyučen) technického směru (vhodné pro absolventy)technické znalosti v oblasti obrábění a základní znalosti práce s PC
schopnost učit se novým postupům, obsluha moderních technických zařízení
zkušenost v obdobném provozu velkou výhodou
manuální zručnost, smysl pro detail a pečlivost
samostatný přístup a odpovědnost
dotované stravování (obědy a poukázky)
odměnu za doporučení nového zaměstnance
příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření (III. pilíř), volnočasové
poukázky, odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních výročí a událostí
firemní a zájmové akce pro zaměstnance
kontakt: telefonicky 7:00-15:30 hod na č. 415626511, 415626526,415626580, na email: informace@fkc.cz, prace@fkc.cz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěFUJIKOKI CZECH s.r.o. - provozovna Louny, Průmyslová 386, 439 02 Cítoliby Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

FUJIKOKI CZECH s.r.o.
  • FUJIKOKI CZECH s.r.o.
  • Kontakt : Kateřina Janáčková
  • Telefon : +420 415 626 511,415 626 526
  • E-mail : prace@fkc.cz
  • Adresa : FUJIKOKI CZECH s.r.o. - provozovna Louny, Průmyslová 386, 439 02 Cítoliby

Klíčová slova

dny

znalosti

provozu

odměny

práci

práce

zařízení zkušenost

technických

základní

moderních