PopisMísto výkonu práce: V Zahrádkách č.p. 987/22, Klíše, Ústí nad Labem.
Náplň práce: klientům nabízíme i službu, která zahrnuje likvidaci pojistných událostí. Nejedná se o práci klasických likvidátorů pojišťoven, ale o pozici, která je nápomocna při řešení škod našich klientů a spočívá zejména v nahlašování událostí na pojišťovny, komunikaci s klientem/pojišťovnou, shromažďování a evidenci podkladů k událostem až po samotné ukončení likvidace. Nejedná se o práci v terénu, ale o administrativní práci.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, dobrou práci na PC - Win, MS Office (Outlook, Excel, Word), samostatnost, koordinační schopnosti, komunikativnost - písemnou i verbální, pracovní nasazení, časová flexibility, chuť se sebevzdělávat. Praxe v obodu pojišťovnictví výhodou.
Nabízíme: mzdu 22 000 - 30 000,- Kč, zvláštní prémie,naturální výhody.
Kontakt: strukturovaný životopis vč. motivačního dopisu zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěV Zahrádkách 987/22, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

HELIA & PARTNERS s.r.o.
  • HELIA & PARTNERS s.r.o.
  • Kontakt : Robert Merle
  • Telefon : +420 475 200 326
  • E-mail : robert.merle@heliapartners.cz
  • Adresa : V Zahrádkách 987/22, Klíše, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

práci

práce

nejedná

událostí

místo

komunikativnost

nasazení

pracovní

verbální

písemnou