PopisCo bude Vaším úkolem:

- základní zemní a stavební práce
- různé pomocné a drobné řemeslné práce
- drobné opravy a údržba pozemků a objektů
- dle potřeby zajištění provozu recepce ve správní budově

Jáké očekáváme Vaše předpoklady:

- výhodou střední odborné vzdělání s výučním listem
- manuální zručnost
- zodpovědný přístup
- pracovitost, spolehlivost a pečlivost

Co Vám nabízíme:

- práci v jednosměnném provozu
- mzdové ohodnocení odpovídající dané pozici (plat od 120,- kč/hod. + osobní ohodnocení)
- motivační složky mzdy závislé na osobním výkonu
- nadstandartní zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, sick days, stravenka a další
- pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- nástup možný od listopadu 2019

Máte-li zájem stát se členem našeho týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis
na E-mail: personalistika@pku.cz, do předmětu uveďte prosím :
"Pomocný dělník - Kladenské doly"

Kontaktní údaj na Středisko Kladenské doly: Palivový kombinát Ústí, s. p.,
středisko Kladenské doly,
PSČ 273 06 Libušín

E-mailová adresa: Zdenek.Grubner@kl.pku.cz Tel. č.: 602 613 890
Zasláním životopisu zároveň poskytujete souhlas s nakládáním s osobními údaji podle Nařízení EP a Rady EU č.2016/679 po dobu výběrového řízení.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení, i bez udání důvodu, kdykoliv zrušit.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPalivový kombinát Ústí, státní podnik, středisko Kladenské doly [882], 273 06 Libušín Mzda minimálně120 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

Palivový kombinát Ústí, státní podnik
  • Palivový kombinát Ústí, státní podnik
  • Kontakt : Zdeněk Grubner
  • Telefon : +420 602 613 890
  • E-mail : personalistika@pku.cz
  • Adresa : Palivový kombinát Ústí, státní podnik, středisko Kladenské doly [882], 273 06 Libušín

Klíčová slova

dobu

kladenské

drobné

práce

motivační

emailpersonalistikapkuczdo

zašlete

životopis

dopisna

vaším