PopisNáplň práce:
- práce s osobami bez přístřeší (v nízkoprahovém denním centru a terénně v sociálně vyloučených lokalitách Kutnohorska)

* terénní programy:
- monitoring terénu, vyhledávání potencionálních uživatelů služeb, kontaktování osob bez přístřeší a navázání komunikace s nimi, poskytování základního poradenství,
- pomoc s hledáním ubytování, při hledání zaměstnání, při zprostředkování kontaktu s rodinnými příslušníky, vyřizování běžných záležitostí, poskytnutí materiální pomoci (např. deky, potraviny atd.)

* nízkoprahové denní centrum:
- poskytnutí stravy, podmínek pro hygienu (hygienických potřeb, možnosti využít WC, sprchu), poskytnutí ošacení a praní prádla,
- pomoc při vyřizování osobních a dalších dokladů, pomoc při řešení pohledávek a závazků, při sepisování žádostí, vyřizování dávek v hmotné nouzi, důchodů, evidence na ÚP apod.
- pomoc při komunikaci s úřady (ÚP, soudy, exekutory, Probační a mediační službou, Policií ČR apod.), komunikaci s lékaři, doprovázení na tyto úřady a k lékařům
- pomoc při řešení problémů s bydlení a ubytováním atd.
* administrativa související s poskytováním daných služeb, další administrativní činnosti dle aktuální potřeby, účast na poradách, na povinném vzdělávání apod.

Požadavky:
- na pozici SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA: VOŠ nebo VŠ vzdělání dle požadavku zákona č. 108/2006 Sb.
- na pozici PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH: minimálně SŠ s maturitou, kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách výhodou
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič PODMÍNKOU!!!
- zájem a především schopnost pracovat s lidmi bez přístřeší PODMÍNKOU!!!
- trestní bezúhonnost
- předchozí praxe či zkušenost s prací v nízkoprahové/ terénní službě velkou výhodou
- dobrá orientace v dávkách státní sociální podpory a sociální péče výhodou
- nutná fyzická zdatnost, vysoká odolnost vůči stresu, časová flexibilita
- aktivní a vyrovnaná osobnost se sociálním cítěním
- ztotožnění se s posláním organizace
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- uživatelská práce na PC

Nabízíme:
- zaměstnání na plný úvazek - pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok (poté možnost dalšího prodloužení), - předpokládaný nástup: říjen/ listopad 2019
- místo výkonu práce: Středisko Duhové Atrium, Trebišovská 611, Kutná Hora + práce v terénu
v prostředí uživatelů služeb v Kutné Hoře a blízkém okolí
- pracovní doba: flexibilní (závislá však na provozu služeb, tzn. 8:00 - 16:00)
- zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci
- dobré pracovní zázemí, prostor pro seberealizaci
- možnost dalšího vzdělávání, supervize
- odpovídající mzdové ohodnocení

Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na vzdělávání, služební telefon, asistence při zaučení.

Pokud Vás tato pracovní nabídka oslovila a splňujete požadovaná kritéria, zašlete strukturovaný životopis, motivační dopis a Váš souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů v rámci vypsaného výběrového řízení na adresu: personal.charita@kh.cz. Do předmětu uveďte ,, VŘ Středisko Duhové Atrium: TERÉNNÍ PROGRAMY A NDC".

Bližší informace:
Mgr. Slávka Kunášková, vedoucí Střediska Duhové Atrium, tel.: 731 598 874

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěOblastní charita Kutná Hora P2, Trebišovská 611, Hlouška, 284 01 Kutná Hora 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

Oblastní charita Kutná Hora
  • Oblastní charita Kutná Hora
  • Kontakt : Monika Pospíšilová
  • Telefon : +420 731 405 538
  • E-mail : personal.charita@kh.cz
  • Adresa : Oblastní charita Kutná Hora P2, Trebišovská 611, Hlouška, 284 01 Kutná Hora 1

Klíčová slova

pomoc

pracovní

práce

služeb

vzdělávání

atrium

možnost

přístřeší

pracovníka

poskytnutí