PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: Třebovská č.p. 115, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- pomocné práce při dokončování výroby
- dvousměnný provoz (ranní, odpolední směna)
POŽADUJEME:
- důslednost, pečlivost, samostatnost
- manuální zručnost
- dobrou fyzickou kondici
NABÍZÍME: příspěvek na stravování
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně (po - pá, 8 - 14.30 hodin, Třebovská 115, Ústí nad Orlicí) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěŠimůnek, s.r.o. - provozovna, Třebovská 115, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně120 Kč Nastoupit od2019-10-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

Šimůnek, s.r.o.
  • Šimůnek, s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Rybková
  • Telefon : +420 733 735 806
  • E-mail : rybkova@cncvyroba.com
  • Adresa : Šimůnek, s.r.o. - provozovna, Třebovská 115, Hylváty, 562 03 Ústí nad Orlicí 3

Klíčová slova

práce

třebovská

orlicí

místo

kondici nabízíme

manuální

zručnost

dobrou

fyzickou

telefonicky