PopisVáš strukturovaný životopis prosím zasílejte na kariera.prostejov@mubea.com.
Náplň práce vybraného kandidáta:
* identifikace závad strojů a zařízení za použití diagnostických měřicích přístrojů
* demontáž, montáž a seřizování mechanických, hydraulických a pneumatických součástí a elektrických a elektronických systémů
* spolupráce při zhotovování jednoduchých strojních součástí nebo jejich renovace
* evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
* vytváření technické dokumentace návrhu elektrických strojů a přístrojů
Co po Vás požadujeme:
* SŠ vzdělání obor elektro
* platná vyhláška 50 Sb, min. § 6
* praxe v oblasti údržby, seřizování a oprav strojů
* znalost PLC řídících systémů Beckhoff, Mitsubishi, Möller výhodou
* znalost NJ/AJ výhodou
* ŘP sk. B
Co od Vás očekáváme:
* samostatnost a flexibilitu
* ochotu k práci ve 4 směnném provoze
* schopnost řešit problémy a účelně jednat
* spolehlivost, pracovitost, komunikativnost
Co Vám můžeme nabídnout?
*stabilní, dlouhodobé zaměstnání v rostoucí společnosti
*nadstandardní finanční ohodnocení, 13. mzda
dodatková dovolená
*flexibilní pracovní doba
*možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
*nadstandardní benefity Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostČtyřsměnný provoz PracovištěDolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-01T01:56:38

Společnost

MUBEA - HZP s.r.o.
  • MUBEA - HZP s.r.o.
  • Kontakt : Kontakt
  • E-mail : kariera.prostejov@mubea.com
  • Adresa : Dolní 3137/100, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

znalost

elektrických

součástí

strojů

výhodou

seřizování

strukturovaný

samostatnost

schopnost

provoze