PopisMÍSTO VÝKONU: Dobrovského č.p. 60, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- prodej a doplňování zboží
- zodpovědnost za svěřený úsek
- čeká na Vás zajímavá práce v podobě kontroly čerstvosti ovoce a zeleniny, doplňování zboží, práce na pokladně
POŽADUJEME:
- praxe výhodou
- příjemné a vstřícné vystupování
- ochotu pracovat v kolektivu
NABÍZÍME:
- zajímavé mzdové ohodnocení až 21 000 Kč
- firemní benefity - příspěvek na stravování, zvýhodněné ceny služeb mobilního operátora
- zaškolení
- možnost plného nebo zkráceného úvazku
- možnost čerpání dalších firemních výhod
INFORMACE: www.qanto.cz - kariéra
KONTAKTNÍ OSOBA: Bc. Andrea Kolomá (e-mail: koloma.andrea@qanto.cz)
mobil: 703 499 956
Kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěQanto Services s.r.o., pracoviště Lanškroun, Dobrovského 60, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun Mzda minimálně19000 Kč Mzda maximálně21000 Kč Nastoupit od2019-10-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

Qanto Services s.r.o.
  • Qanto Services s.r.o.
  • Kontakt : Andrea Kolomá
  • Telefon : +420 703 499 956
  • E-mail : koloma.andrea@qanto.cz
  • Adresa : Qanto Services s.r.o., pracoviště Lanškroun, Dobrovského 60, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun

Klíčová slova

práce

doplňování

možnost

místo

ohodnocení

firemní

benefity

příspěvek

stravování