PopisPozice: Řidič sk. C+E s profesním průkazem
OC
Hledáme do svého týmu zaměstnance na pozici ŘIDIČ sk C+E s profesním průkazem:
Náplň práce: čištění, rozvoz a svoz mobilních toalet a ostatních produktů naší společnosti, dále také obsluha vozidla.
Požadujeme: řidičské oprávnění sk. C+E, profesní průkaz, časovou flexibilitu, fyzickou zdatnost a spolehlivost.
Nabízíme: odpovídající platové ohodnocení, zázemí ve stabilní společnosti a další benefity
Zaměstnanecké výhody: Mobilní telefon, příspěvek na dopravu do zaměstnání a další zaměstnanecké benefity.
Nástup: od 15.10.2019 do 31.12.2020 na dobu určitou
Mzda: od 33.000,- do 40.000,- Kč
Kontakt: Kovář Jan, tel.: 774 568 040, e-mail: kovar@wcservis.cz
Místo výkonu práce: Rožmitál pod Třemšínem Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěWC Servis s.r.o. Rožmitál pod Třemšínem, Rožmitál pod Třemšínem Mzda minimálně33000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

WC Servis s.r.o.
  • WC Servis s.r.o.
  • Kontakt : Jan Kovář
  • Telefon : +420 774 568 040
  • E-mail : kovar@wcservis.cz
  • Adresa : WC Servis s.r.o. Rožmitál pod Třemšínem, Rožmitál pod Třemšínem

Klíčová slova

c+e

profesním

řidič

práce

společnosti

pozice

dopravu

ohodnocení

zázemí

stabilní