PopisROZVOZCE PRO PIZZERII
Do oblíbené provozovny v Mostě přijmeme nové kolegy.
Náplň práce:
- Rozvozce pro pizzerii
Požadujeme:
- příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Mostu a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B
Nabízíme:
- zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
Možnost práce na DPP, DPČ
HLÁSIT SE: Prágr Lukáš, tel.: 778433353, e-mail: most@turbopizza.cz - do předmětu uvádějte pozici ROZVOZ, osobně po telefonické domluvě Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTURBO PIZZA, s.r.o.-1, tř. Budovatelů 2957/108, 434 01 Most 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-09-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-03T03:54:51

Společnost

TURBO PIZZA, s.r.o.
  • TURBO PIZZA, s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Prágr
  • Telefon : +420 778 433 353
  • E-mail : most@turbopizza.cz
  • Adresa : TURBO PIZZA, s.r.o.-1, tř. Budovatelů 2957/108, 434 01 Most 1

Klíčová slova

rozvozce

pozici

práce

možnost

nových

otevření

seberealizace

postupu

kariérního

týmový