PopisNáplň práce: nastavení, obsluha a programování CNC frézy a CNC soustruhu.
Požadujeme: samostatnost, schopnost výroby dílů v malých i velkých sériích, vzdělání v oboru, schopnost týmové spolupráce, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, loajalitu, pracovní nasazení a vizi dlouhodobé spolupráce.
Nabízíme: zázemí stabilní, prosperující a expandující české firmy, moderní pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, stravenky.
V případě zájmu uveďte prosím termín možného nástupu a očekávanou mzdu.
První kontakt: emailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěProstřední Bečva 664, 756 56 Prostřední Bečva Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-10-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

Josef Matušík
  • Josef Matušík
  • Kontakt : Monika Jurajdová
  • E-mail : zivotopisy@josef-matusik.cz
  • Adresa : Prostřední Bečva 664, 756 56 Prostřední Bečva

Klíčová slova

pracovní

cnc

schopnost

náplň

finanční

stabilní

prosperující

expandující

české

firmy