PopisOsobní pohovory na adrese Plucárna 1,695 01 Hodonín

Provoz dousměnný, třísměnný i turnusový.
Náplň práce: obrábění kovů na CNC horizontálních vyvrtávačkách typu WRD130Q a VHQ13.8, řídící systém Heidenhain, kusová výroba, obráběč kompletně nastavuje a obsluhuje obráběcí stroje v rámci výrobního střediska, používá měřící nástroje, přípravky a měřidla pro přesné měření, obráběných dílů dle specifikací
Požadujeme: praxi 3 roky.
Místo výkonu práce je Česká Republika.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěALMARK GROUP s.r.o. - Hodonín, Plucárna 3560/1, 695 01 Hodonín 1 Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2016-03-14

Stručné info

  • Zveřejněna:2016-03-15T01:44:45

Společnost

ALMARK GROUP s.r.o.
  • ALMARK GROUP s.r.o.
  • Kontakt : Hana Kovaříková
  • Telefon : +420 511 116 701
  • Adresa : ALMARK GROUP s.r.o. - Hodonín, Plucárna 3560/1, 695 01 Hodonín 1

Klíčová slova

práce

osobní

měřidla

stroje

rámci

výrobního

střediska

používá

měřící

nástroje