PopisNáplň práce: odpovědnost za stanovení technologie výroby, tvorba pracovních plánů, výpočet výrobního času, příprava výrobní dokumentace, příprava výrobních podkladů pro CNC stroje v programu Trutops, spolupráce s obsluhou CNC strojů, kontrola výkresové dokumentace, cenové nabídky, kalkulace, komunikace se zákazníky, řešení výrobních problémů vč. opatření.
Požadujeme: vzdělání strijírenského směru, praxi na obdobné pozici, znalost výrobních procesů ve strojírenství, čtení výkresové dokumentace, znalost programu CAD (Trutops výhodou), znalost práce na PC.
Nabízíme: zázemí stabilní, prosperující a expandující české firmy, moderní pracovní prostředí, motivující finanční ohodnocení, stravenky.
V případě zájmu uveďte prosím termín možného nástupu a očekávanou mzdu.
První kontakt: emailem. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěProstřední Bečva 664, 756 56 Prostřední Bečva Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-10-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

Josef Matušík
  • Josef Matušík
  • Kontakt : Monika Jurajdová
  • E-mail : zivotopisy@josef-matusik.cz
  • Adresa : Prostřední Bečva 664, 756 56 Prostřední Bečva

Klíčová slova

znalost

výrobních

dokumentace

programu

příprava

cnc

výkresové

trutops

práce

zázemí