PopisPrvní kontakt:
Komárek Jiří, tel.: 602 190 502, 8 - 15 hod,
e-mail: jiri.komarek@klaro.cz,
osobně: každý pracovní den 8 - 14 hod.

Náplň práce:
Sváření tenkostěnných materiálů (metoda ZK 135), příprava materiálu - trubek, kulatin (řezání, broušení, lisování atd.).
Zájemcům bez zkušeností v oboru zajistíme zaškolení.

Pracovní doba:
6 - 14:30 hod. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKLARO, spol. s.r.o. - provoz V.Chvalovice, Ke Hřišti 187, Velké Chvalovice, 289 11 Pečky Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

KLARO , spol. s r.o.
  • KLARO , spol. s r.o.
  • Kontakt : Jiří Komárek
  • Telefon : +420 602 190 502
  • E-mail : jiri.komarek@klaro.cz
  • Adresa : KLARO, spol. s.r.o. - provoz V.Chvalovice, Ke Hřišti 187, Velké Chvalovice, 289 11 Pečky

Klíčová slova

kontakt komárek

trubek

doba 6

zaškolenípracovní

zajistíme

oboru

zkušeností

atd zájemcům

lisování

broušení