PopisC04 z:2/10/2019
Do týmu stabilní společnosti s mezinárodní působností (20 let na trhu) hledáme kolegu/gyni na pozici samostatná/ý účetní:
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- praxe na pozici samostatné účetní min. 3 roky
- spolehlivost, zodpovědnost, znalost platné legislativy, samostatnost
- znalost ús Pohoda, MS Office, znalost DPH EU
- angličtina není požadována
Náplň práce:
- komplexní vedení účetnictví vč. zpracování DPH, KH, SH, závěrkové práce, inventarizace účtů, zpracování mezd, výpočty provizí OZ
- zpracování podkladů pro obchod s 3. zemí, reporting nadřízeným, komunikace s úřady, bankami, spolupráce s fin. ředitelem společnosti.
Nabízíme:
- výuka angličtiny v pracovní době, telefon, notebook, 3 x ročně firemní teambuilding, pravidelná školení, možnost seberealizace a profesního růstu, firemní automobil.
Kontakt e-mailem viz výše. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDvořákova 780, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-10-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

AXEL GROUP s.r.o.
  • AXEL GROUP s.r.o.
  • Kontakt : Marta Hlisnikovská
  • Telefon : +420 725 451 857
  • E-mail : hlisnikovska@axelgroup.cz
  • Adresa : Dvořákova 780, Frýdlant, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Klíčová slova

znalost

zpracování

pozici

min

dph

práce

firemní

ředitelem

fin

spolupráce