PopisMísto pracoviště:
- Myšlínská 30, 251 64 Mnichovice

Prvotní kontakt:
- e-mail: tana.kadlecova@montessorimozaika.cz

Upřesňující údaje:
Co Vás čeká:
Práce s dětmi ve věku 3-6 let v respektujícím prostředí s použitím metody Marie Montessori
Co požadujeme:
1) Základní znalost angličtiny
2) Vzdělání v oblasti Montessori metody a předškolní výchovy výhodou
3) Velmi dobrou znalost práce na PC

Nástup možný ihned.

Zaměstnanecké výhody:
Stravování za zaměstnaneckou cenu, kafeterie, 8 týdnů dovolené dle zákona, příjemné prostředí s možností dalšího rozvoje, kurzy, školení
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMyšlínská č.p. 30, 251 64 Mnichovice Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-03T02:26:11

Společnost

Základní škola a Mateřská škola Mozaika
  • Základní škola a Mateřská škola Mozaika
  • Kontakt : Táňa Kadlecová
  • Telefon : +420 734 685 535
  • E-mail : tana.kadlecova@montessorimozaika.cz
  • Adresa : Myšlínská č.p. 30, 251 64 Mnichovice

Klíčová slova

prostředí

znalost

metody

zaměstnaneckou

velmi

dobrou

práce

pcnástup

možný

ihnedzaměstnanecké