PopisSTROJNÍ ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: opravy, údržba a montáže strojních zařízení, příprava náhradních dílů pro strojní zařízení - dílenská výroba, sestavování částí strojů a strojních zařízení
- Požadujeme: praxi ve strojírenství, ŘP sk. B, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a spolehlivost, průkaz svářeče výhodou, průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku výhodou
- Nabízíme: stabilní práci ve vodárenské společnosti, firemní benefity - stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify mobilních operátorů, pátý týden dovolené, 3 dny sick day (možnost tří dnů volna v době nemoci), práci v zaběhnutém a příjemném kolektivu, pravidelná školení zajišťující udržení si kvalifikace
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: jitka.zoubkova@khp.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVíta Nejedlého 893/6, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-09-05T03:32:20

Společnost

Královéhradecká provozní, a.s.
  • Královéhradecká provozní, a.s.
  • Kontakt : Jitka Zoubková
  • Telefon : +420 495 715 201
  • E-mail : jitka.zoubkova@khp.cz
  • Adresa : Víta Nejedlého 893/6, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

strojní

průkaz

zařízení

strojních

práci

stravenky

příspěvek

penzijní

benefity

pojištění