PopisNáplň práce:
• montáž, servis a údržba metalických kabelů,
• měření na metalických kabelech (stejnosměrné),
• zaměřování poruch na metalických kabelech,
• montážní práce.

Požadujeme:
• SOU či SŠ vzdělání v oboru telekomunikací nebo elektro výhodou,
• praxe v oboru telekomunikací nebo elektro výhodou,
• Osvědčení dle vyhl.50/78 Sb. výhodou,
• řidičský průkaz – skupina „B“ („C“ + profesní průkaz výhodou),
• samostatnost, spolehlivost, flexibilita,
• bezúhonnost.

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti na trhu telekomunikací,
• zajímavou pracovní příležitost,
• odpovídající mzdové ohodnocení,
• možnost zaučení,
• zaměstnanecké výhody (mobilní telefon i k soukromému využití, týden dovolené navíc, výkonnostní odměny atd.).
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŠINDY - Ledce, Ledce 324, 330 14 Ledce u Plzně Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2018-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-01-23T01:51:22

Společnost

ARANEA TECHNOLOGY a.s.
  • ARANEA TECHNOLOGY a.s.
  • Adresa : ŠINDY - Ledce, Ledce 324, 330 14 Ledce u Plzně

Klíčová slova

výhodou

metalických

oboru

průkaz

elektro

telekomunikací

náplň

společnosti

trhu