PopisPracoviště: Bystřice
POPIS PRACOVNÍ POZICE:
- odpovědnost za komplexní vedení účetnictví
- zajištění veškerých činností spojených s interním a externím výkaznictvím
- průběžná kontrola účtování účetních operací, kontrola a inventarizace veškerých účtů
- kontrola nákladů a výnosů
- odpovědnost za sestavování měsíčních a ročních účetních závěrek
- řešení problematických účetních případů
- příprava podkladů pro audit
- odpovědnost za zpracování daňových přiznání (DPPO, DPH, silniční daň, kontrolní hlášení aj.)
- reporting vedení společnosti
- komunikace a spolupráce s externími subjekty (např. daňový poradce, auditor, banka, FÚ atd.).

POŽADAVKY:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe na pozici samostatné nebo hlavní účetní alespoň 5 let
- výborná znalost účetnictví a oblasti daní
- dobrá znalost MS Excel

NABÍZÍME:
- zaměstnání ve stabilní společnosti
- finanční ohodnocení dle praxe, kvalifikace a zkušeností
- přátelský kolektiv
- podpora vedení Vašich inovativních námětů
- bohatý program zaměstnaneckých benefitů
- možnost využívat v domluveném rozsahu také home office
- termín nástupu možno domluvit dle dohody
- pracoviště: Bystřice, na přelomu roku 2019/2020 přesun společnosti do Benešova
Stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd.)

Bližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757.
Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: personalni@elmoz-czech.cz.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěElmoz Czech, s.r.o. - provozovna Bystřice, Dr. E. Beneše 137, 257 51 Bystřice u Benešova Mzda minimálně40000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

Elmoz Czech, s.r.o.
  • Elmoz Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Jitka Marková
  • Telefon : +420 778 746 757
  • E-mail : personalni@elmoz-czech.cz
  • Adresa : Elmoz Czech, s.r.o. - provozovna Bystřice, Dr. E. Beneše 137, 257 51 Bystřice u Benešova

Klíčová slova

účetních

vedení

kontrola

veškerých

dle

znalost

ohodnocení

benefitů možnost

bystřice

dohody pracoviště