PopisPracovní náplň:
o příprava teplé kuchyně v závodní jídelně ve dvousměnném režimu
o spolupráce s šéfkuchařem a kolektivem kuchyně
Požadujeme:
o praxi na obdobné pozici
o samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, potravinářský průkaz
o schopnost týmové práce, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
o zázemí silné, rozvíjející se společnosti, zaměstnanecké benefity
o práce na HPP, volné víkendy
o odpovídající mzdu

Zaměstnanecké výhody: Zvýhodněné stravování, víkendy volné

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěGTH catering a.s. (U Panasonicu), U Panasoniku 1068/1, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

GTH catering a.s.
  • GTH catering a.s.
  • Kontakt : Adam Přibyl
  • Telefon : +420 730 851 387
  • E-mail : adam.pribyl@gthcatering.cz
  • Adresa : GTH catering a.s. (U Panasonicu), U Panasoniku 1068/1, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

volné

pracovní

zaměstnanecké

odolnost

vůči

stresu nabízíme o zázemí

silné

rozvíjející

společnosti

benefity o práce