PopisMONTÉR/TECHNIK
Náplň práce :
-montážní činnosti
-částečné řešení interních servisů

Očekáváme:
-flexibilitu, schopnost samostatné práce
-základní servisní IT dovednosti, zodpovědnost
-základní znalost IT a sítových řešení

Výhoda pro nástup:
Mechanická zručnost, základní znalost silno-slabo proudové problematiky

Nabízíme:
-Systém odměňování pevné částky a bonusů za nadlimitní počty vyfakturovaných hodin a speciální bonusy za správu významných zakázek a zákazníků
-Mzda min. 18 000 tis. Kč hrubého a výše dle bonusů za zakázky
-Firemní vůz s možností soukromých cest, mobilní smartphone s internetem
-Kancelář v bývalém objektu JBX

Životopisy emailem nebo osobně prodejna LSCJABLONEC.CZ
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPalackého 1006/1, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-03-22

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-03-23T03:08:14

Společnost

LSC, spol. s r.o.
  • LSC, spol. s r.o.
  • Kontakt : Pavel Kubíček
  • E-mail : kubicek@lscjablonec.cz
  • Adresa : Palackého 1006/1, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Klíčová slova

bonusů

znalost

montértechnik náplň

vůz

správu

významných

zakázek

zákazníků mzda

min

tis