PopisVÝROBNÍ DĚLNÍK / VÝROBNÍ DĚLNICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, ochotu učit se novému, aktivní přístup podmínkou
- Náplň práce: opracování a kontrola výrobků
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: hana.cizkova@skbp.cz nebo telefonicky, kontaktní osoba: Čížková Hana, tel.: 777233314 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěSKB Sýkora s.r.o. - Nový Bydžov, 1. máje 227, Chudonice, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-10-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

SKB Sýkora s.r.o.
  • SKB Sýkora s.r.o.
  • Kontakt : Hana Čížková
  • Telefon : +420 777 233 314,495 420 207
  • E-mail : hana.cizkova@skbp.cz
  • Adresa : SKB Sýkora s.r.o. - Nový Bydžov, 1. máje 227, Chudonice, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

výrobní

podmínkou

hana

čížková

osoba

kontaktní

telefonicky

hanacizkovaskbpcz

kontaktujte

zájmu