PopisZamK
Pracoviště: K Myslivně 2362/9, Ostrava - Poruba
V případě zájmu se můžete dostavit osobně do skladu společnosti od 7.00 do 15.00 hod. nebo pište na e-mail. Volat můžete od 7.00 do 15.00 hod.

Náplň práce:
-Oprava BGA

Požadujeme:
- praxi na obdobné pozici
- zájem o znalosti technického rázu

Nabízíme:
-Hrubá mzda až 17 tis. Kč dle šikovnosti
-Výkonnostní příplatek
-Stravenky v hodnotě 50 Kč po zkušební době
-Stravenky v hodnotě 100 Kč po 6 měsících ve společnosti
-Docházkový bonus

Nástup možný od srpna 2017. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěRACETEQ s.r.o.,, K Myslivně 2362/9, Poruba, 708 00 Ostrava 8 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně17000 Kč Nastoupit od2019-01-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-18T02:52:03

Společnost

RACETEQ s.r.o.
  • RACETEQ s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Havlíková
  • Telefon : +420 552 308 185
  • E-mail : hr@raceteqcz.com
  • Adresa : RACETEQ s.r.o.,, K Myslivně 2362/9, Poruba, 708 00 Ostrava 8

Klíčová slova

můžete

hodnotě

příplatek stravenky

technického

rázunabízíme hrubá

mzda

tis

dle

šikovnosti výkonnostní

zamk pracoviště