PopisZabýváme se opravou elektroniky, vnitřků bankomatů, dále opravujeme notebooky, základové desky, čtečky do skladu, scannery, apod. Máme působnost ve více jak 100 zemích po celém světě.
Aktuálně hledáme kandidáty na pozici SERVISNÍ TECHNIK - opravy bankomatů
Náplň práce:
* Oprava mechanicko/ elektronických zařízení.
Co očekáváme:
* Minimálně SOU/SŠ vzdělání!
* Předchozí pracovní zkušenost v průmyslové hale, v obdobném pracovním zaměření.
* Zkušenost s opravou elektroniky - velkou výhodou.
* Manuální zručnost, spolehlivost, produktivita, týmová spolupráce.
* Dobrý zrak - malé součástky.
Co můžeme nabídnout:
* Vstupní zaškolení.
* Zajímavou práci v perspektivním oboru IT, elektroniky.
* Zaměstnání v nové moderní společnosti.
* 5 týdnů dovolené, stravenky (100kč/den), půlroční odměny, firemní akce.
* Pracovní smlouva na rok, poté prodloužení na neurčito.
Podmínkou je zaslání aktuálního životopisu na email: jana.kucerova@ctdi.com! Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCTDI Czech s.ro. 001, Pod Dolní drahou 105, 417 42 Krupka 1 Mzda minimálně18200 Kč Mzda maximálně20200 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-02T02:33:44

Společnost

CTDI Czech s.r.o.
  • CTDI Czech s.r.o.
  • Kontakt : Jana Kučerová
  • Telefon : +420 417 568 333
  • E-mail : jana.kucerova@ctdi.com
  • Adresa : CTDI Czech s.ro. 001, Pod Dolní drahou 105, 417 42 Krupka 1

Klíčová slova

elektroniky

opravou

zkušenost

pracovní

součástky co

práci

zajímavou

zaškolení

vstupní

nabídnout