PopisMísto výkonu práce Staré Čívice - U Panasonicu 266
Požadujeme dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
Náplň práce: montážní práce (šroubování, osazování apod.), jednoduchá oblsuha poloautomatické montážní linky, kontrola kvality výrobků dle instrukcí a specifikací
Pracovní doba:
6.00 - 14.00
14.00 - 22.00
22.00 - 6.00
nebo
6.00 - 18.00
18.00 - 6.00
krátký/dlouhý týden
Zaměstnanecké výhody: zajišťujeme ubytování.
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně - Od 8:00 hod do 16:00 hod pondělí až pátek, 17. listopadu 238, Pardubice Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěManuvia Job s.r.o. - pracoviště Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o., U Panasonicu 266, Staré Čívice, 530 06 Pardubice 6 Mzda minimálně91 Kč Nastoupit od2019-11-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

Manuvia Job s.r.o.
  • Manuvia Job s.r.o.
  • Kontakt : Jana Kalousková
  • Telefon : +420 774 762 361
  • E-mail : jana.kalouskova@manuvia.com
  • Adresa : Manuvia Job s.r.o. - pracoviště Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o., U Panasonicu 266, Staré Čívice, 530 06 Pardubice 6

Klíčová slova

práce

montážní

hod

zajišťujeme

1400 1400

2200 2200

600 nebo 600

1800 1800

600 krátkýdlouhý

týden zaměstnanecké