PopisV případě zájmu kontaktujte ing. Prose telefonicky (každé úterý od 8:00 do 12:00 hod.) nebo e-mailem pros@production-automotive.com.
Místo výkonu práce: M.Preymesser logistika, spol.s r.o., Lipovka 130.
Požadujeme: pracovitost, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu a zručnost
Náplň práce: montáž dílů pro automobilový průmysl.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o. - pracoviště Lipovka, Lipovka 130, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-11-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.
  • PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o.
  • Kontakt : Miroslav Pros
  • Telefon : +420 775 588 928
  • E-mail : pros@production-automotive.com
  • Adresa : PRODUCTION AUTOMOTIVE spol. s r.o. - pracoviště Lipovka, Lipovka 130, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Klíčová slova

práce

případě

spols

automobilový

dílů

montáž

zručnostnáplň

flexibilitu

samostatnost

odpovědnost