PopisCZ-ISCO: 81720 Obsluha automatiz. strojů a zařízení na zpracování dřeva
KATRISTA / KATRISTKA
- Místo výkonu práce: B. Němcové 170, Chlumec nad Cidlinou
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
- Náplň práce: obsluha strojového zařízení
- Požadujeme: manuální zručnost, ochotu učit se nové věci, pracovitost
- Nabízíme: stravenky za práci v druhé směně, příspěvek na letní rekreaci dětí, po zaučení zvýšení mzdy
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (pondělí až pátek v čase 6 - 14 hod) , kontaktní osoba: Doskočilová Klára, tel.: 495484525, e-mail: ekonom@resonancnipila.cz Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBoženy Němcové 170, Chlumec nad Cidlinou IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou Mzda minimálně17500 Kč Nastoupit od2019-10-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

Resonanční pila, a.s.
  • Resonanční pila, a.s.
  • Kontakt : Klára Doskočilová
  • Telefon : +420 495 484 525
  • E-mail : ekonom@resonancnipila.cz
  • Adresa : Boženy Němcové 170, Chlumec nad Cidlinou IV, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Klíčová slova

práce

zařízení

czisco

zájmu

druhé

směně

příspěvek

letní

rekreaci

dětí