PopisNástup ihned. Osobní kontakt po domluvě pan Bartošek na tel.: 777 713 733 (v době 8:00 - 13:00)
Pracoviště: Za Olomouckou 487, Držovice. Pracovní doba: vždy 8 hodin denně (začátek pracovní doby je následující 1. týden od 04:00 - 12:30, 2. týden od 5:30, 3. týden od 8:00, 4. týden od 13:30- do 22:00). Neposkytujeme ubytování.
Požadavky: časová flexibilita, dobrý zdravotní stav, zručnost, zaučíme
Náplň práce: kompletní výroba tepelně zpracovaných produktů (tlačenky, jitrrnice, sekaná aj.). Bližší informace na místě při osobním pohovoru s vedoucím daného provozu, včetně prohlídky pracoviště.
Nabízíme: jídelní kupóny (stravenky) za 120,- plně hrazené zaměstnavatelem, 2x ročně mimořádné prémie nad rámec mzdového rozpětí. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMAKOVEC a.s. - Držovice, Za Olomouckou 487, 796 07 Držovice Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

MAKOVEC a.s.
  • MAKOVEC a.s.
  • Kontakt : Pan Bartošek
  • Telefon : +420 777 713 733
  • Adresa : MAKOVEC a.s. - Držovice, Za Olomouckou 487, 796 07 Držovice

Klíčová slova

týden

pracovní

nástup

včetně

tlačenky

jitrrnice

sekaná

bližší

informace

místě