PopisMÍSTO VÝKONU: Jiřího z Poděbrad č.p. 113, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
PRACOVNÍ DOBA: Po - Pá, 10 - 18 hod
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příprava a prodej kebabu
- obsluha zákazníků
- přípravu salátů, omáček, dresinků, turecké rýže a jiných tureckých specialit
- každodenní úklid a kontrola potravin
POŽADUJEME:
- nutná znalost turecké, případně balkánské kuchyně
- nutná znalost českého jazyka, znalost tureckého, případně i anglického jazyka výhodou (zaměstnavatel mluví turecky, domluva je možná i anglicky)
- vyučení nebo praxe v oboru
- spolehlivost
- výpis z rejstříku trestů
- potravinářský průkaz
NABÍZÍME: strava na pracovišti
KONTAKT: telefonicky nebo osobně (v místě výkonu práce v úterý 15.00 - 16.00) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěTurgut Yüksek - provozovna, Jiřího z Poděbrad 113, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-10-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

Turgut Yüksek
  • Turgut Yüksek
  • Kontakt : Turgut Yüksek
  • Telefon : +420 792 474 244
  • E-mail : lenka.petranova@hotmail.com
  • Adresa : Turgut Yüksek - provozovna, Jiřího z Poděbrad 113, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Klíčová slova

znalost

případně

nutná

jazyka

turecké

výkonu

pracovišti kontakt

turecky

práce

kuchyně