PopisNáplň práce: obsluha a kontrolní pochůzky parního kotle a přilehlých provozů ( mazutové hospodářství, úpravna vody, hořákový systém přísunu odpadů do spalovacích zařízení SPO, včetně nádrží na kapalné odpady, nakládá a vykládá VP ,vyjíždí MVŠ, kontroluje seperační nádrž) - pochůzka každé 2 hodiny. Provádí obsluhu a kontrolní pochůzky zařízení Čistírny spalin a přilehlých provozů ( CHÚV CSP, kompresorovna, dávkování sorbentů a chemikálií, sprchové chladiče, tkaninového filtru, zásobníků popílku na cementaci) - pochůzka každé 2 hodiny. Provádí předepsané úkony dle PI např.zkoušky zařízení, odkalení kotle SPO, mazání zařízení apod. Dodržuje pořádek na přiděleném úseku pracoviště a na místech, kde vykonával přidělenou práci ( čištění filtrů a čerpadel , čištení zařízení, manipulace s odpady)
Odpovědnost má za: obsluhu parního stroje, za dodržování určených technologických postupů ,
Požadujeme: 1 rok praxe v obdobné pozici
¨Kontakt: na e-mailové adrese zdenek.cech @ave.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěO. Wichterleho 810, Lobeček, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-10-03

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

AVE Kralupy s.r.o.
  • AVE Kralupy s.r.o.
  • Kontakt : Zdeněk Čech
  • Telefon : +420 734 524 939
  • E-mail : zdenek.cech@ave.cz
  • Adresa : O. Wichterleho 810, Lobeček, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1

Klíčová slova

zařízení

pochůzka

kontrolní

pochůzky

parního

kotle

přilehlých

provozů

každé

hodiny