PopisNáplň práce:
- kompletní zpracování personální agendy (pracovněprávní administrativa)
- dohled nad zpracováním mezd vč. metodické podpory mzdové účetní
- správa exekucí a insolvencí
- práce na ročním plánu osobních nákladů (rozpočet mzdových nákladů)
- příprava a realizace výběrových řízení vč. procesu nástupu/odchodu pracovníků
- obstarání agendy příspěvků na mzdy z ÚP vč. veřejné služby apod.
- komunikace s úřady a institucemi (povinná hlášení, výkaznictví a statistika)
- práce s osobními spisy, archivace
- řízení personálního útvaru
Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání (ekonomický směr výhodou)
- výbornou znalost pracovněprávních předpisů vč. zpracování mezd
- velmi dobrý přehled v personální/mzdové oblasti
- praxi v oboru (min. 2 roky)
- znalost SW Pamica, Cygnus výhodou
- pokročilou znalost práce s PC (Word, Excel, internet)
- řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
- trestní bezúhonnost
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- přesnost, pečlivost, cit pro detail a systém
- schopnost dotáhnout úkoly do konce
- odolnost vůči stresu
- schopnost samostatné i týmové práce
- spolehlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly
- ochotu se dále vzdělávat (vč. samostudia)
Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/.
PP na dobu určitou - zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou.
Životopis vč. motivačního dopisu zasílat do 13. 10. 2019 na e-mail: veronika.motickova@ceskytesin.charita.cz.
Do předmětu e-mailu, prosím, uveďte název pozice "Personalista". VŘ je dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni jen vybraní kandidáti (předpokládaný termín 18. 10. 2019).
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěCharita Český Těšín - Sídlo, Mírová 1684/8, 737 01 Český Těšín 1 Mzda minimálně23450 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

Charita Český Těšín
  • Charita Český Těšín
  • Kontakt : Kateřina Szymszová
  • Telefon : +420 603 287 057
  • E-mail : katerina.szymszova@ceskytesin.charita.cz
  • Adresa : Charita Český Těšín - Sídlo, Mírová 1684/8, 737 01 Český Těšín 1

Klíčová slova

práce

znalost

zpracování

agendy

výhodou

schopnost

řízení

náplň

dotáhnout

detail