PopisMísto výkonu práce:
Krokova 767/6, 405 02 Děčín 1

Strojírenská společnost Karned Tools s.r.o. zabývající se vývojem a výrobou nástrojů na obrábění kovů a speciálních nástrojů, hledá zkušeného a pečlivého Páječe.

Náplň práce:
- pájení tvrdých kovů na pájecích strojích a autogenu
- svařování plamenem
- práce dle výkresové dokumentace a technologického postupu
- práce na ranní směnu

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici
- zkušenosti s pájením tvrdých kovů
- vlastník svářečského průkazu - svařování plamenem
- znalost čtení výkresové dokumentace
- preciznost, samostatnost, zodpovědnost
- ochota učit se novým věcem

Výhodou:
- svářečský průkaz - TiG a obal. elektroda výhodou

Nabízíme:
Práce v zázemí silné a stabilní české společnosti, motivující finanční ohodnocení, příspěvek na důchodové připojištění až do 1.500 Kč, dotované závodní stravování, prázdninový a vánoční bonus, 5 týdnů dovolené, firemní akce, Sick Days, odměna za plnou docházku, poukázky pro nejlepší pracovníky měsíce, roční valorizace mezd atd.

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Dudková, HR Manager, tel.: 477 012 560, nejdříve zašlete životopis na e-mail: kariera@karnedtools.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKarned Tools s.r.o. - 02, Krokova 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

Karned Tools s.r.o.
  • Karned Tools s.r.o.
  • Kontakt : Petra Dudková
  • Telefon : +420 477 012 560
  • E-mail : petra.bedecsova@karnedtools.cz
  • Adresa : Karned Tools s.r.o. - 02, Krokova 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Klíčová slova

plamenem

nástrojů

práce

svařování

tvrdých

výkresové

kovů

dokumentace

společnosti

prázdninový