PopisPOMOCNÉ PRÁCE
- Místo výkonu práce: Zachrašťany č.p. 123, 504 01 Nový Bydžov
- PP na dobu určitou (10.1.2020 - 5.4.2020)
- Náplň práce: natírání, broušení a další výpomoc v údržbě firmy
- Požadujeme: základní vzdělání; spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochotu učit se novému, aktivní a pozitivní přístup podmínkou; ŘP sk. B není podmínkou, ale výhodou
- Nabízíme: kompletní zaučení, práci v příjemném kolektivu a prosperující firmě, zvláštní peněžité odměny, pracovní oděvy
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: pavel.smidrkal@malina-vrse.info nebo telefonicky, kontaktní osoba: Šmidrkal Pavel, tel.: 731 757 450; osobní schůzka možná každou středu mezi 8. a 12. hodinou v sídle firmy (Zachrašťany č.p. 123) Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2020-01-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-04T02:20:32

Společnost

SPM 11 s.r.o.
  • SPM 11 s.r.o.
  • Kontakt : Pavel Šmidrkal
  • Telefon : +420 731 757 450
  • E-mail : pavel.smidrkal@malina-vrse.info
  • Adresa : Zachrašťany 123, 504 01 Nový Bydžov

Klíčová slova

podmínkou

práce

zachrašťany

pomocné

emailem

příjemném

kolektivu

prosperující

firmě

zvláštní