PopisNáplň práce:
plánování a sledování průběhu výroby jednotlivých dílů; pomocné kancelářské práce v kanceláři mistra a na dílně; zastupování mistra v době nemoci.

Požadujeme:
vhodné pro osoby s technickým vzděláním nebo pro organizačně schopného v oboru strojírenství
; výhodou znalost německého jazyka.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou a na Vánoce.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Václav Březovský:
- telefonicky na čísle 851 70 11 10,
- osobně v místě výkonu práce nejlépe po telefonické domluvě.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěGen. Štefánika 975/40, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

KBH CZ s.r.o.
  • KBH CZ s.r.o.
  • Kontakt : Václav Březovský
  • Telefon : +420 851 701 110
  • Adresa : Gen. Štefánika 975/40, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

osoby

práce

mistra

náplň

pan

týdnů

dovolené

příspěvek

dovolenou

vánocezájemci