PopisPRACOVNÍK / PRACOVNICE PŘÍJMU
- DPP, nástup možný ihned
- Náplň práce: příprava, třídění, přesun příchozího zboží, vyskladňování a kompletování odchozích zásilek dle objednávek
- Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost, týmovou spolupráci
- Nabízíme: příjemné pracovní prostředí
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, tel. 730 193 530, e-mail: katerina.trejtnarova@4home.cz, kontaktní osoba: Trejtnarová Kateřina Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště4home, a.s. zásilkový obchod, Hradec Králové, Na Brně 2065, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6 Mzda minimálně100 Kč Mzda maximálně140 Kč Nastoupit od2019-10-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-10-05T01:56:38

Společnost

4home, a.s.
  • 4home, a.s.
  • Kontakt : Hana Trejtnarová
  • E-mail : hana.trejtnarova@4home.cz
  • Adresa : 4home, a.s. zásilkový obchod, Hradec Králové, Na Brně 2065, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6

Klíčová slova

pracovník

zájmu

týmovou

spolupráci

nabízímepříjemné

pracovní

prostředí

případě

kontaktujte